Biblioteka i Klub "Kuźnia" Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida

ogłaszają

III edycję konkursu plastycznego na ilustrację do legendy nowohuckiej.
pod patronatem
Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice

Wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy najlepszych prac odbędzie się
2 czerwca 2012 r. o godz. 17:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WYNIKI KONKURSU 2012

Na konkurs wpłynęło 277 prac z 14 nowohuckich szkół podstawowych.
W trzeciej edycji konkursu uczestnicy wykonywali ilustracje do legend opracowanych przez Ryszarda Dzieszyńskiego:

  • Zemsta świętego dębu,
  • Gdy się podpisze cyrograf...
  • Tajemnica huty w Mogile

    Rada Dzielnicy Mistrzejowice objęła patronatem nasza inicjatywę.

    Sponsorzy nagród:
    Rada Dzielnicy XV Mistrzejowice
    Wydawnictwo Skrzat
    Euro Trade - hurtownia zabawek i materiałów biurowych

    W dniu 21.05.2012 r. w Klubie "Kuźnia" zebrało się jury w następującym składzie:
    Piotr Serafin - Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy XV
    Izabela Socha - przedstawiciel Wydawnictwa Skrzat
    Katarzyna Szczęśniak - bibliotekarka
    Ernest Ogórek - artysta plastyk

    Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

    - dwa równorzędne I miejsca:
    Amelia Bieniek ze Szkoły Podstawowej nr 91 Zemsta świętego dębu
    Konrad Szarek ze Szkoły Podstawowej nr 142 Gdy się podpisze cyrograf...

    - dwa równorzędne II miejsca:
    Katarzyna Nędza ze Szkoły Podstawowej nr 104 kl. IIIa Gdy się podpisze cyrograf...
    Szymon Konieczny ze Szkoły Podstawowej nr 98 kl. Ib Gdy się podpisze cyrograf...

    - dwa równorzędne III miejsca:
    Roksana Modrzewska ze Szkoły Podstawowej nr 89 kl. II Gdy się podpisze cyrograf...
    Marta Górska Wilk ze Szkoły Podstawowej nr 91 kl.Ia Zemsta świętego dębu

    - Nagroda Przewodniczącego Rady Dzielnicy XV:
    Filip Janas ze Szkoły Podstawowej nr 100 kl.IIa Tajemnica huty w Mogile
    Roksana Brach ze Szkoły Podstawowej nr 156 kl. IIIb Zemsta świętego dębu
    Katarzyna Włodarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 100 kl.IIa Zemsta świętego dębu

    - wyróżnienia:
    Antoni Półtorak ze Szkoły Podstawowej nr 130 kl.Ia Zemsta świętego dębu
    Sylwia Otfinowska ze Szkoły Podstawowej nr 100 kl. IIIa Zemsta świętego dębu
    Maja Pudaś ze Szkoły Podstawowej nr 144 kl.IIIb Zemsta świętego dębu
    Dominika Płodczyk Sal. kl.Ib Zemsta świętego dębu
    Patryk Grabowski ze Szkoły Podstawowej nr 155 kl. IId Zemsta świętego dębu
    Amelia Kowalska ze Szkoły Podstawowej nr 126 kl.Ia Zemsta świętego dębu
    Natalia Flanek Sal. kl.Ib Zemsta świętego dębu
    Miłosz Kowalski ze Szkoły Podstawowej nr 80 kl.Ib Gdy się podpisze cyrograf...
    Jan Przybylski ze Szkoły Podstawowej nr 91 klIIb Gdy się podpisze cyrograf...
    Miłosz Kiereś ze Szkoły Podstawowej nr 156 kl.IIb Gdy się podpisze cyrograf...
    Jakub Kmiecik ze Szkoły Podstawowej nr 52 kl.IIa Gdy się podpisze cyrograf...
    Bartek Kasprzyk ze Szkoły Podstawowej nr 156 klIIIb Gdy się podpisze cyrograf...
    Wiktor Chowaniec ze Szkoły Podstawowej nr 155 kl.Ib Zemsta świętego dębu

    Na wystawie, która potrwa do 31 lipca znajdują się również prace innych uczestników konkursu, co należy również potraktować jako formę wyróżnienia. Zapraszamy do udziały w IV edycji konkursu, który zostanie ogłoszony w marcu przyszłego roku.

    Patronat medialny:

  • Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida | Kino Sfinks | Biblioteka OKN | Magiczny Kraków | Nowa Huta
    Copyright © designed by aromadesign