Wyniki konkursu na Wielkanocną Kartkę Świateczną

• I miejsce: Zofia Łyko
      II miejsce: Dominika Tabis
      III miejsce: Wojciech Duran

Do udziału w konkursie na kartkę zapraszamy wszystkie chętne dzieci, a także grupy z Przedszkoli, Szkół, Klubów, Domów Kultury.

Regulamin konkursu:

1) Format prac: kartki nadające się do wysłania w kopercie, pojedyncze lub składane.

2) Techniki plastyczne dowolne (malowanie, wyklejanie, wydrapywanie, formy graficzne, techniki mieszane itp.)

3) Jury oceni: pomysł, oryginalność, wykonanie, estetykę, treść.

4) Każda instytucja/ uczestnik może nadesłać dowolną ilość prac, natomiast uczestnicy indywidualni maksymalnie do 2 prac.

5) Do konkursu zapraszamy dzieci w trzech grupach wiekowych:

• Grupa A 4 - 6 lat
  • Grupa B 7 - 9 lat
  • Grupa C 10 - 14 lat

6) Prace prosimy składać w Klubie "Kuźnia" os. Złotego Wieku 14, 31-618 Kraków, Tel. 012 648-08-86, do 25 marca 2010 r.

7) Kartki należy opatrzyć metryczką:

- imię, nazwisko
    - wiek (grupa A, B lub C)
    - numer telefonu, adres, dzielnica

8) Prace prosimy nadsyłać/ przynosić w teczkach lub kopertach formatu A4 z dokładnymi danymi uczestnika.

9) Dla zwycięzców przewidujemy nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

10) Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy najlepszych prac odbędzie się 29 marca 2010 roku o godz. 17:30 w Klubie "Kuźnia".
    Wystawa potrwa do 19 kwietnia 2010 r.

11) Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie internetowej Klubu "Kuźnia" www.kuznia.edu.pl

12) Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają tym samym zgodę do nieodpłatnego publikowania kartek świątecznych w formie cyfrowej i drukowanej przez organizatorów konkursu.

13) Organizatorzy konkursu nie zwracają nadesłanych prac!!!

Dodatkowe informacje: 012 648-08-86 klub@kuznia.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie

Organizatorzy

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida | Kino Sfinks | Biblioteka OKN | Magiczny Kraków | Nowa Huta