języki obce

Nunurs - język francuski dla dzieci. Dla wszystkich małych amatorów dźwięków języka francuskiego w wieku od 7 do 10 lat proponujemy nasze zajęcia. Dzieci w miłej atmosferze, na zajęciach wypełnionych wspaniałymi grami i zabawami będą zdobywać wiedzę. Każda lekcja to utrwalanie poznanego już materiału z jednoczesną prezentacją nowych treści i atrakcyjne dla dzieci techniki nauki, zapamiętywania.

U nas dzieci uczą się tylko na zajęciach! Z informacji zwrotnych, które rodzice do nas kierują wynika, że najbardziej nas cenią za nasze efekty pracy z dziećmi na lekcjach i umiejętność przekazywania wiedzy najmłodszym.

Proponujemy różne godziny zajęć, tak aby każdy z Państwa mógł wybrać najdogodniejszy czasdla siebie i swojego dziecka. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu w grupach liczących od 6 do 10 dzieci. Czas trwania lekcji: 45 minut.

Zajęcia mogą odbywać się również w godzinach porannych dla dzieci uczęszczających do szkoły na popołudniu. W tym przypadku godzina zajęć będzie dostosowana w miarę możliwości do planu zajęć szkolnych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów (absolwenci Filologii Romańskiej)otwartych na nowe metody pracy z dziećmi i z zapałem podchodzących do swojej pracy.
Informacje i zapisy: Marta Donica, tel. +48 500 343 975

Klub Kuźnia

Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Złotego Wieku 14
31-616 Kraków

tel/fax (12) 648 08 86

e - mail: klub@kuznia.edu.pl

Namiary GPS
N 500 05' 48.33"
E 200 00' 05.83"

mapa google


Krakowska Karty Rodzinna KKR3+
Krakowska Karta rodzinna 3+

Krakowska Karta Rodziny
z Niepełnosprawnym Dzieckiem
Krakowska Karta Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem