dla wszystkich

Koncerty Mistrzejowickie to projekt realizowany przez Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, dzięki życzliwości Parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego i pomocy Rady Dzielnicy XV. Koncerty odbywają się raz w miesiącu (niedziele) w Kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego na os. Tysiąclecia 86. Ich celem jest upowszechnianie wśród lokalnej, nowohuckiej publiczności muzyki poważnej, sakralnej, a także poezji w wykonaniu znanych krakowskich aktorów. Koncerty są wzbogaceniem oferty kulturalnej i tworzą możliwość bezpłatnego udziału w wartościowych i znaczących wydarzeniach. Koncerty Mistrzejowickie odbywają się pod honorowym patronatem Stanisława Kardynała Dziwisza, Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego. Czytaj więcej

Strefa zdrowia. Cykliczne otwarte wykłady poświęcone promocji zdrowego stylu życia oraz walki z otyłością i jej konsekwencjami. Dzięki interakcji i ćwiczeniom coachingowym można lepiej zrozumieć informacje i zobaczyć, jak zastosować je na co dzień. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludzi dorosłych oraz osób starszych.

O podróżowaniu inaczej... to cykl spotkań dla tych, którzy poszukują czegoś więcej, niż piękne krajobrazy i szybkie zwiedzanie, tych dla których podróż jest poznawaniem i "nasłuchiwaniem" świata.

Kiermasze Rękodzieła Artystycznego. Nasi wystawcy prezentują przedmioty wykonane własnoręcznie, stworzone różnymi technikami: biżuteria sztuczna, decoupage, sutasz, haft, szydełko, modelina, masa solna, scrapbooking, ceramika, druty, ubrania, zabawki oraz wiele innych. Każdy może poznać różne techniki rękodzieła, nabyć wyjątkowe upominki i prezenty dla siebie lub dla najbliższych. Odwiedzający mają, w tym czasie, jedyną okazję poznać osobiście twórców i porozmawiać z nimi na temat ich twórczości.

Rodzinny festyn plenerowy "Święto Kuźni". Jest to okazja do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym. Podczas festynu odbywają się warsztaty plastyczne, konkursy, czytanie bajeczek dla dzieci, kiermasz ksiązki oraz prezentacja zespołów dziecięcych i młodzieżowych, tanecznych i wokalnych Klubu Kuźnia. Dzięki plenerowym atrakcjom takim jak zamek dmuchany, trampolina, dmuchana zjeżdżalnia czy wata cukrowa żadne dziecko z pewnością nudzić się nie będzie.
Impreza uwieńczona jest ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród w Konkursie Plastycznym na Ilustrację do Legendy Nowohuckiej oraz otwarciem wystawy najlepszych prac w naszej Galerii.

Klub Brydżowy. Otwarte spotkania brydżowe odbywające się dwa razy w tygodniu.
środa, piątek 9:00 - 13:00

Klub Kuźnia

Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Złotego Wieku 14
31-616 Kraków

tel/fax (+48) 12 648 08 86

e - mail: klub@kuznia.edu.pl

Namiary GPS
N 500 05' 48.33"
E 200 00' 05.83"

mapa google


Krakowska Karta Rodzinna KKR3+
Krakowska Karta rodzinna 3+

Krakowska Karta Rodziny
z Niepełnosprawnym Dzieckiem
Krakowska Karta Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem